fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@CITYBOX.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 DD0886-010

NIKE M NSW WVN CARGO PANT WTOUR

  • За возрасни
  • Шифра на производ: DD0886-010
29%
4.790,00 ден.
3.390,00 ден.
  • S
  • M
  • L
  • XL
  • 2XL
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Црна
Материјал 62% Памук 38% Полиестер
Подгрупа Панталони
Спорт LIFESTYLE
Производител Nike