fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@CITYBOX.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 DC8090-100

NIKE M NSW CLUB PO BB HOODIE SCRPT

  • За возрасни
  • Шифра на производ: DC8090-100
39%
4.090,00 ден.
2.490,00 ден.
  • S
  • M
  • L
  • XL
  • 2XL
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Бела
Материјал 80% Памук 20% Полиестер
Подгрупа Блузони
Спорт LIFESTYLE
Производител Nike


Слични производи

20%
NIKE
4.790,00 ден.
3.790,00 ден.
Nike
19%
NIKE
4.090,00 ден.
3.290,00 ден.
Nike
29%
NIKE
4.090,00 ден.
2.890,00 ден.
Nike
30%
NIKE
5.490,00 ден.
3.790,00 ден.
Nike
29%
NIKE
4.090,00 ден.
2.890,00 ден.
Nike